Aktualności

Piast Karnin- Korona Kożuchów 01.04.2017

• autor: piast_karnin, 2017-04-05 12:25

Piast w 20 kolejce wygrywa u siebie z Koroną Kożuchów 4:2

Dnia 01.04.2017r. Piast Karnin Gorzów podejmował u siebie ostatnią drużynę  IV ligi Koronę Kożuchów. Dla Gości to był kolejny mecz o 6 pkt. Na boisko wyszli bardzo zdecydowanie i nie odstawiali nogi, często zagrażając naszej bramce. W 13 minucie to gospodarze doszli do głosu, po faulu w polu karnym na Gasku, bramkę zdobył Bartłomiej Szamotulski. ​ Niestety w 27 minucie sędzia podyktował rzut karny dla gości, którego wykorzystał były gracz Piasta Kamil Juszkiewicz. ​Do przerwy było 1-1.

Po rozmowach w szatni Piast wyszedł na drugą połowę bardzo zmotywowany, co było widać w postaci wielu akcji ofensywnych. W 54 minucie przed polem karnym został sfaulowany Hubert Kijak ​a rzut wolny na bramkę, pięknym uderzeniem zamienił ​Adam Suchowera.  ​Ofensywna gra Piasta zaowocowała kolejnymi golami. W 60minucie po podaniu Piotra Budy, sam na sam z bramkarzem wyszedł​  Bartłomiej Szamotulski, ​który z zimną krwią skierował futbolówkę do bramki. Piast wówczas prowadził już 3-1. W 75min po dośrodkowaniu ​Adama Zdrojewskiego ​swoją trzecia bramkę w tym meczu zdobył Bartłomiej Szamotulski. ​Goście jednak przy stanie 1-4 się nie poddali i w 80 minucie po błędzie w środku pola naszych pomocników bramkę zdobył Koszelowski. ​Do końca meczu wynik nie uległ zmianie Piast ​ pokonał ​Koronę 4-2.

​SKŁAD:

Piast Karnin: Gawlik-Suchowera, Buda, Brzytwa, Zdrojewski- Gasek, Meller( od 46min Kramarz), Krzyżanowski (od 86min Gabijewski), Kijak (od 90 min Rybak)- Szamotulski, Skowron

​Korona Kożuchów: ​Perwiński- Wadas, Grochowski, Dytko, Paruch- Poterała, Juszkiewicz, Sztopel, Janik- Dorniak, Koszelowski