Chcesz pomóc przy tworzeniu strony? Nie ma problemu. Napisz do nas w jaki sposób chciałbyś pomóc przy jej realizacji.

Wyszukiwarka

Aktualności

[III liga] Piast Karnin - Śląsk II Wrocław 1:0 (1:0)

• autor: piast_karnin, 2015-05-05 23:26

Nie małą sensację mieliśmy w 28 kolejce dolnośląsko - lubuskiej III lidze, a mianowicie Piast Karnin pokonał przy Łagodzińskiej vice lidera tabeli 1:0. Bramkę na wagę niezwykle ważnych trzech punktów zdobył Maciej Sędziak.

Goście od pierwszych minut sporo utrzymywali się przy piłce, jednak nie stwarzali sobie sytuacji podbramkowych. W 30 min. pierwsze zagrożenie stworzył Piast pod bramką przeciwnika. Po stałym fragmencie z piłką minął się Piotr Buda, a futbolówka wylądowała na słupku. Minutę później mieliśmy przyjemność oglądać akcję bramkową. Karol Gardzielewicz podał do wychodzącego na czystą pozycję bocznego pomocnika, który precyzyjnym strzałem pokonał bezradnego bramkarza Śląska. W 41 min. bardzo dobrą sytuację na doprowadzenie do remisu mieli przyjezdni. Po dośrodkowaniu w pole karne intuicyjnie interweniował Arkadiusz Fabiański ratując zespół przed stratą bramki. Po zmianie stron obraz gry nie uległ większej zmianie. Wrocławianie starali się kreować jak najwięcej akcji ofensywnych, ale nie wiele z nich wynikało. W 77 min. dobrego dośrodkowania z lewej strony boiska nie wykorzystał napastnik gości oddając strzał głową ponad bramką. Pięć minut przed końcem zawodów w konsekwencji dwóch żółtych kartek boisko musiał opuścić defensor Śląska. Do końca wynik nie zmienił się i trzy punkty zostały przy Łagodzińskiej.

PIAST KARNIN  1:0  ŚLĄSK II WROCŁAW
- 31' Sędziak

Piast: Fabiański - Płucienniczak (73' Błaszkowski), Buda, Brzytwa, Wawrzyniak - Startek, Pakuła, Kożuchowski, Sędziak - Gardzielewicz (87' Cybulski), Zdrojewski (90' Woźniak).