Chcesz pomóc przy tworzeniu strony? Nie ma problemu. Napisz do nas w jaki sposób chciałbyś pomóc przy jej realizacji.

Wyszukiwarka

Aktualności

[LWJ] Promień Żary - Piast Karnin 3:0 (0:0)

• autor: piast_karnin, 2015-04-02 17:37

Juniorzy starsi w środę 1 kwietnia ulegli na wyjeździe Promieniowi Żary 3:0. Pierwsza połowa nie zapowiadała tak wysokiej i niesprawiedliwej porażki, jednak suma indywidualnych błędów była zbyt duża, aby myśleć o korzystnym rezultacie.

Po gwizdku rozpoczynającym zawody Piast dobrze przystąpił do wykonywania założeń taktycznych. Długo utrzymywaliśmy się przy piłce wymieniając całe serie dokładnych podań. Jedyne czego brakowało to sytuacji podbramkowych. W 30 min. defensywa czerwono - czarnych popełniła pierwszy błąd co kosztowało nas rzut karny. Jak się okazało nawet z jedenastu metrów gospodarze nie potrafili zdobyć bramki ponieważ świetną interwencją popisał się Piotr Gawlik. Pod koniec pierwszej odsłony lekką przewagę w posiadaniu piłki zdobyła ekipa Promienia lecz nie przełożyło się to na zmianę rezultatu. Podbudowani dobrą grą zawodnicy Piasta drugie 45 min. rozpoczęli bardzo bojaźliwie. Proste błędy w kryciu oraz duża liczba niedokładnych podań stwarzały groźne sytuacje gospodarzą. Jedną z nich w 53 min. wykorzystał ofensywny zawodnik Żar strzałem z narożnika pola karnego. Podłamani stratą bramki goście grali coraz bardziej niedokładnie czego efektem były kolejne gole. Niestety po dobrej pierwszej połowie przyszła zupełnie odwrotna druga i w konsekwencji porażka. Miejmy nadzieję, że w następnym spotkaniu będziemy potrafili zagrać dwie, równe odsłony i zdobędziemy kolejne punkty.

PROMIEŃ ŻARY  3:0  PIAST KARNIN

Piast: Gawlik - Meller (60' Stańczyk), Słomiński, Cybulski, Rejch - Lipski (65' Skonieczny), Gordziejewski, Skowron, Kramarz - Woźniak, Kijak (75' Bieńko).

Następne spotkanie po raz pierwszy tej rundy odbędzie się na własnym stadionie. Przy ul. Łagodzińskiej 12 kwietnia o godz. 14:00 Piast będzie podejmował UKP Zieloną Górę.