[III liga] Piast Karnin - Karkonosze Jelenia Góra 0:0

• autor: piast_karnin, 2015-03-21 16:58

Piast Karnin bezbramkowo zremisował z wyżej notowanymi Karkonoszami Jelenia Góra na własnym obiekcie. Tym samym czerwno - czarni nie przegrali jeszcze tej wiosny.

Po meczu walki, Piast Karnin do swojego dorobku dopisał jeden punkt. Spotkanie toczyło się głównie w środkowej części boiska. Czerwno - czarni starali się konsekwentnie grać w obronie oraz szukali swoich szans w kontratakach. Jedyne czego w meczu zabrakło to bramek, a sami goalkeeperzy nie mieli wiele pracy.

PIAST KARNIN  0:0  KARKONOSZE JELENIA GÓRA

Piast: Fabiański - Brzytwa, Buda, Grzech, Płucienniczak, Kożuchowski, Pakuła (88' Gardzielewicz), Wawrzyniak, Startek, Werbski, Szamotulski.

Karkonosze: Kłobucki - Wawrzyniak, Mateusz Firlej, Pilarowski, Pacan, Malinowski, Kuźniewski, Sareło (60' Kowalski), Mielnik (82' Szramowiat), Niedźwiedź (66' Machowski), Maciej Firlej.

Napomnienia: Brzytwa, Kożuchowski, Buda.

Następne ligowe spotkanie podopieczni Tomasza Jeża zagrają dopiero w wielką sobotę czyli 4 kwietnia o godzinie 15:00 ponownie na własnym terenie. Rywalem Piasta będzie Foto - Higiena Gać. Mecz z Polonią Świdnica został przełożony na 6 maja.