Chcesz pomóc przy tworzeniu strony? Nie ma problemu. Napisz do nas w jaki sposób chciałbyś pomóc przy jej realizacji.

Wyszukiwarka

Aktualności

[JS] Porażka na zakończenie rundy

• autor: piast_karnin, 2014-11-20 14:40

Niestety juniorzy starsi nie zakończyli rundy w dobrych nastrojach. W niedzielnym wyjazdowym meczu z Ośnem Lubuskim padł wynik 2:1. Mimo wielkich starań nie udało się odrobić strat z pierwszej odsłony zawodów.

Spotkanie lepiej zaczął Piast, strzelając bramkę w pierwszych minutach. Niestety poczuliśmy się zbyt pewnie i szybko pozwoliliśmy gospodarzą na odrobienie strat. Zespół Ośna nastawiony jedynie na kontrataki wyszedł na prowadzenie po indywidualnych błędach w defensywie. Nieco zaskoczenie zawodnicy Piasta starali się szybko odrobić straty, ale brakowało opanowania i odrobiny zimnej krwi pod bramką przeciwnika. Po przerwie czerwono - czarni praktycznie nie wychodzili z połowy rywali lecz nie przyniosło to zmiany wyniku. Gra trójką obrońców stwarzała sytuacje gospodarzą jednak w tej tercji dobrze między słupkami spisywał się Piotr Gawlik. Mimo wielkich starań wynik nie uległ zmianie i doznaliśmy porażki 2:1. Musimy przeanalizować naszą grę i mocno uderzyć się w pierś, aby w rundzie rewanżowej nie pozwolić sobie na kolejne takie porażki.

SPÓJNIA OŚNO LUBUSKIE  2:1  PIAST KARNIN