[III liga] Piast Karnin - MKS Oława 0:0

• autor: piast_karnin, 2014-10-28 10:37

O jedno oczko po sobotnim meczu zwiększył się dorobek punktowy pierwszego zespołu Piasta. W pojedynku z MKS Oławą kibice nie zobaczyli żadnej bramki.

Pierwsza połowa była wyrównana. Piast starał się przejąć inicjatywę w spotkaniu jednak defensywa gości na własnej połowie skutecznie rozbijała ataki. Po 45 min. żaden z zespołów nie zagroził groźnie przeciwnikowi. Druga odsłona spotkania nie przyniosła odmiany sytuacji na placu gry. Najgroźniejszą akcję Piast przeprowadził w 64 min. Werbski zagrał dokładną piłkę do będącego w polu karnym Szamotulskiego ten jednak minimalnie przestrzelił. W 73 min. w konsekwencji dwóch napomnień boisko opuścić musiał Michał Kożuchowski. Do końca spotkania wynik nie uległ zmianie. Dopisujemy jeden punkt do dorobku Piasta i liczymy na koleją zdobycz w najbliższą niedzielę, kiedy to jedenastka z Łagodzińskiej na wyjeździe podejmować będzie niżej notowaną Polonię Trzebnicę w niezwykle ważnym meczu.

PIAST KARNIN  0:0  MKS OŁAWA