[JS] Pewna wygrana po dobrym spotkaniu

• autor: piast_karnin, 2014-09-25 13:57

Dobre, a przede wszystkim skuteczne zawody rozegrali zawodnicy zaplecza III ligi. Juniorzy starsi pokonali na własnym terenie Spójnę Ośno Lubuskie 8:0 (3:0).

Początek spotkania to wymiana kontrataków jednej i drugiej jedenastki. Gospodarze otworzyli wynik spotkania w 20 min. z rzuty karnego. Od tego momentu zaczęła się zarysowywać przewaga Piasta. Kolejne bramki padły w 29 i 30 min. Po przerwie goście starali się zdobyć bramkę kontaktową jednak defensywa Karnina była czujna. Zawodnicy z Łagodzińskiej utrzymywali się przy piłce wymieniając całe serie dokładnych podań. Stwarzaliśmy wiele okazji do zdobycia bramek. W efekcie odnieśliśmy wysokie zwycięstwo. Cieszymy się z rozegrania dobrych zawodów i już zaczynamy przygotowania do niedzielnego meczu ze Stalą Sulęcin. Na to spotkanie zapraszamy o 13:00 przy ul. Łagodzińskiej.

PIAST KARNIN  8:0  SPÓJNA OŚNO LUBUSKIE
- 20' K. Gardzielewicz
- 29' 30' 76' 83' F. Woźniak
- 60' P. Rejch
- 79' T. Meller
- 90' J. Piasek

Piast: Gawlik - Piasek, Płucienniczak, Gordziejewski (75' Majchrowski), Rejch (84' Stańczyk) - Lipski (55' Krzyżanowski), Gardzielewicz, Skowron, Kramarz (75' Meller) - Woźniak, Skonieczny (60' Gręda).

Spójna: Hertel, Ciesielski, Niczypor, Otocki, Stopiński, Szczeciński, Tarasek, Woźniakiewicz, A. Wroński, R. Wroński, Zakrzewski.