[TRAMPKARZ] Przegrana w Starym Kurowie

• autor: piast_karnin, 2014-09-15 12:14

Pierwsze wyjazdowe spotkanie w Lidze Trampkarza odbyło się w Starym Kurowie, gdzie Piast rywalizował z miejscowym Meprozetem. Osłabiony skład przez kontuzje i urazy musiał uznać wyższość gospodarzy.

W pierwszych minutach nieporadność i brak skupienia wykorzystali zawodnicy Meprozetu strzelając szybko bramkę. Nasi zawodnicy nie zdążyli się otrząsnąć, a gospodarze rzucili się do atakowania, zdobywając kolejne gole, na które nie potrafiliśmy odpowiedzieć. Po stracie kilku bramek, w naszym zespole pojawiło się zniechęcenie oraz brak walki. Po słabym spotkaniu przegraliśmy 8:0. Mocno bijemy się w pierś i zabieramy do pracy, ponieważ musimy wyeliminować proste błędy, których za dużo popełniamy.

Piast: J. Skiba - Dawidowicz, Tetych, H. Skiba, Sobotka - Piątek (42' Kołodyński), Nabrzeski, Smoliński, Mikorski - Kadyjewski, Mickiewicz.