Chcesz pomóc przy tworzeniu strony? Nie ma problemu. Napisz do nas w jaki sposób chciałbyś pomóc przy jej realizacji.

Wyszukiwarka

Aktualności

[TRAMPKARZ] Wysoka porażka z Orłem Międzyrzecz

• autor: piast_karnin, 2014-09-07 13:36

Chwilę po zakończeniu meczu Piasta z Zagłębiem II odbył się inauguracyjny mecz Ligi Trampkarzy. Niestety młodym zawodnikom Karnina nie udało się dobrze zacząć sezonu, ulegli 12:2.

W pierwszych minutach spotkania Orzeł starał się przejąć inicjatywę, jednak Piast skutecznie rozbijał ataki rywali i starał się szukać swoich szans na zdobycie bramki. Niestety przewaga wiekowa oraz wzrostowa okazała się zbyt wielka i Piast nie podołał rówieśnikom z Międzyrzecza. Trzeba przyznać, że zawodnicy robili co w ich mocy, świetnie na bramce spisywał się Kuba Skiba i to głównie dzięki jego interwencjom nie padło więcej bramek. W drugiej połowie udało nam się zdobyć dwie bramki po składnych akcjach, lecz to nie wystarczyło. Analizujemy błędy i przystępujemy do kolejnej ligowej rywalizacji pełni nadziei, że następny mecz będzie lepszy.

PIAST KARNIN  2:12  ORZEŁ MIĘDZYRZECZ