Orliki kończą sezon halowy

• autor: admin.piast, 2014-03-22 20:51

Orliki zakończyły swój sezon halowy. Oficjalne zakończenie zmagań zespołu prowadzonego przez trenera Tomasza Dolacińskiego odbyło się podczas ostatniego turnieju w Górkach Noteckich. W przedsięwzięciu wzięło udział 8 zespołów i każdy o zróżnicowanym poziomie. Szkoleniowiec zespołu podsumował wydarzenie. Znalazł zarówno plusy jak i minusy, nad którym (jak sam przyznał) zespół będzie systematycznie pracować.

Zakończenie sezonu halowego odbyło się dla Nas na hali w Górkach Noteckich. W turnieju zagrało 8 drużyn o zróżnicowanym poziomie. Zaczęliśmy w grupie A:
KS PIAST Karnin ORLIK - BAF Barlinek 7-0 (Telec-3, Lisowski-2, Kaniewski, Makohon)
Piast - PSP Górki Noteckie 1-0 (Reczulski)
Piast - Maksymilina I Gorzów 0-0
w półfinale
Piast - Stilon Gorzów 2-1 (Telec, Godlewski)
w finale ponownie zagraliśmy z Maksymilianem I Gorzów mecz zakończył się remisem 1-1 (Makohon) bramkę straciliśmy po niefrasobliwości przy wyprowadzaniu piłki z pod bramki, przegraliśmy po rzutach karnych 2-3.
Plusem turnieju były wyrównane mecze z Maksymilianem Gorzów, który mocno się nam przeciwstawił i nie potrafiliśmy ich zdominować oraz to iż przegrywając podnieśliśmy się i zdobyliśmy wyrównującą bramkę. Minusem to, że piłkarsko byliśmy lepszym zespołem a przegraliśmy walkę fizyczną i nad tym będziemy również pracować.