Chcesz pomóc przy tworzeniu strony? Nie ma problemu. Napisz do nas w jaki sposób chciałbyś pomóc przy jej realizacji.

Wyszukiwarka

Aktualności

Spektakl czerwonych emocji

• autor: admin.piast, 2014-03-22 20:26

Nie zabrakło w tym meczu podpaleń i emocji. Pierwsze z nich mieliśmy przy bramce dającej wyjście na prowadzenie za sprawą strzału Michała Świercza. Później było tylko gorzej. Podopieczni trenera Mariusza Niewiadomskiego nie utrzymali emocji na wodzy i posypały się kartki. Ostatecznie przegrywamy z Foto-Higieną Gać 1:2 kończąc mecz w DZIEWIĄTKĘ!

Bardzo emocjonujące widowisko zaobserwowali działacze oraz zgromadzeni kibice na stadionie w Gaci. Zespół gospodarzy sobotniego spotkania okazał się bardzo gościnny. Piłkarze Piasta chcieli zatrzeć ślad przegranej sprzed tygodnia, i trzeba przyznać, ze nawet im się to udawało. Stwarzali sobie coraz to ciekawsze akcje. Aktorami byli Mateusz Konefał oraz Michał Świercz. Ten drugi nawet zamienił strzał na bramkę otwierającą wynik spotkania i za razem dającą prowadzenie w meczu. Stało się to po udanym dośrodkowaniu z rzutu rożnego. Najwyżej do piłki wyskoczył wspomniany Świercz i wpakował piłkę do siatki.

Radość nie trwała długo, gdyż gospodarze za sprawą Pawła Synowsca szybko (bo w cztery minuty) wyrównali i mieliśmy 1:1. Po niespełna 7. minutach gospodarze wyszli na prowadzenie. Chwilę później, bardzo niebezpiecznie zrobiło się w polu karnym gorzowsko-karnińskiego zespołu. Po jedyne odważne w tej sytuacji rozwiązanie sięgnął Piotr Buda faulując napastnika gospodarzy w polu karnym za co otrzymał czerwoną kartkę. Piast od tej pory musiał sobie radzić bez jednego obrońcy. Szczęście w nieszczęściu "higieniści" nie wykorzystali podyktowanej jedenastki więc nie doszło do podwyższenia wyniku.

Emocje jednak nie opadały. Zespół Mariusza Niewiadomskiego miał sytuacji multum, jednak piłkarze celowali wszędzie tylko nie do bramki miejscowych. Kiedy myślano, że już po wszystkim wisienką na torcie była kolejna czerwień dla naszego zespołu, otrzymał ją Michał Pakuła, więc Piast kończył mecz w dziewięciu.

Foto-Higiena Gać - Piast Gorzów-Karnin 2:1 (2:1)

bramki: Synowiec 22`, Budny 29` - Świercz 18`